Bi’ Sanat Müzik

Bi’ Sanat, müziğin birçok dalında profesyonel ve hobi amaçlı birçok eğitim olanağı sunmaktadır.

Piyano Eğitimi:

Çocuklara ve yetişkinlere özel geliştirdiğimiz farklı programlarla, alanında uzman eğitmenlerimizle hobi amaçlı ya da profesyonel alanda ilerlemenizi sağlayacak derslerimiz mevcuttur. Okulumuzda öğrencilerimiz  dilerlerse Royal Academy sınavlarına hazırlanarak uluslar arası geçerlilikteki sertifika programına dahil edilirler.

Keman Eğitimi:

Çocuklara ve yetişkinliere özl geliştirdiğimiz farklı programlarla, alanında uzman eğitmenlerimizle keman derslerimiz yapılmaktadır.

Gitar Eğitimi:

Klasik, elektro, bass gitar olmak üzere gitarın birçok çeşidinin eğitimi alanında uzman eğitmenlerimizce verilmektedir.

Bağlama Eğitimi:

Halk Müziği nazariyatıyla birlikte, nota bilgisi ve teknik eşliğinde uzman eğitmenlerimizce bağlama derslerimiz yapılmaktadır. Çocuk ve yetişkinlere ayrı programlar uygulanmaktadır.

Üflemeli Çalgılar Eğitimi:

Flüt, Klarnet, Ney başta olmak üzere üflemeli çalgılar bölümümüzde birçok enstrümanın eğitimi verilmektedir.

Ritim Atölyesi:

Çocuklar için ve yetişkinler için ayrı tasarladığımız, orff, beden perküsyonu, hareket ve dansı da içeren geniş ritim atölyesi programımız uygulanmaktadır. Alanında uzman perküsyon eğitmenlerimiz ile çocuk ve yetişkin ritim atölyelerimiz dışında özel ritim derslerimiz de bulunmaktadır.

Şan Eğitimi:

Okulumuzda Klasik müzik, halk müziği, sanat müziği ve jazz olmak üzere şan tekniklerinn tümünü kapsayan şan dersleri yapılmaktadır. Derslerimiz, nefes tekniklerini, ses-beden egzersizlerini ve nota eğitimini de kapsamaktadır.

Güzel Sanatlara Hazırlık Müzik Eğitimi:

Güzel Sanatlar Liseleri, Konservatuvarlar, Müzik öğretmenliği bölümlerini kapsayan, Türkiye’de yetenek sınavları ile öğrenci alımı yapan kurumların programlarına göre geliştirilmiş sistemimizle eğitim vermekteyiz. Solfej, armoni bilgisi, nota bilgisi, terminoloji, müzik tarihi gibi konularda tam donanımlı olarak sınavlara hazırlanmasını sağlamaktayız. Güzel sanatlara hazırlık derslerimiz, eğitmenlerimizin uzmanlık alanlarına göre bölünerek akademi mantığında derslerimiz yapılmaktadır. Öğrencilerimiz güzel sanatlara hazırlık programımıza seçilerek alınmaktadır.