Ritim Grubu

Bİ’ SANAT RİTİM

Çalışanlardan bir ritim grubu kurmaya ne dersiniz?

Bir enstrüman çalabilmek için büyük bir yeteneğe sahip olmanız gerekmez. Sadece güzel bir programa ihtiyacınız var. Bi’ Sanat, size bunu veriyor. Dünyada kabul gören, “yeteneksiz birey yoktur sadece doğru eğitim verilmesi gerekir” fikrinden yola çıkarak, çalışanlarınızın ekip ruhuyla kendilerini müzik eşliğinde ifade etmelerini ve güzel vakit geçirmelerini sağlayabiliriz.

 

 

Nasıl Çalıştırıyoruz?

Bedenimiz bir enstrümandır. Bedenimizin her noktasında farklı bir ses, farklı bir akustik vardır. Bedenimizi hiç müzik yapmak için kullandık mı? Beden perküsyonu ile başlayan çalışmalarımız, çalışanlarınızın kendilerini keşfetmelerini sağlarken bir yandan da onları eğlendirerek motive edecek. Ardından, bedenlerinden çıkardıkları sesleri, ritim aletlerine aktarmalarını sağlayacağız. Böylece üç adımdan oluşan ritim atölyemizin iki adımı tamamlanmış olacak.

 

 

Etkinlik Zamanı!

Son adım ise, ritim aletleri ve beden perküsyonunu harmanlayarak, yıl sonunda sizin seçtiğiniz bir etkinlikte sergileyecekleri harika bir ritim gösterisi. Sonuç: çalışanlar güzel bir hobi kazanırken, işyerindeki arkadaşlarıyla ekip ruhları gelişecek ve motivasyonları artacak. Unutmayın, kurumsal başarınızın çoğu, çalışanlarınızın motivasyonuna bağlıdır.